"Я б не пішов сюди, якби не бачив ніякої перспективи" — новопризначений керівник міської лікарні Малина

Малин, 21 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Новопризначений керівник міської лікарні Малина Володимир Долот розповів кореспондентам Суспільного, що детально вивчить ситуацію, яка склалася у закладі з виплатою заробітної плати працівникам.

"Зменшується заробітна плата, бо не вистачає грошей, які виділяє Національна служба здоров'я України за пакети медичних послуг лікарні, — каже Володимир Долот. Не вистачає ні на заробітну плату, ні на розвиток лікарні. Мені потрібно вивчити структуру, кількість працюючих, але я б не пішов сюди, якби не бачив ніякої перспективи".
Володимир Долот. Малин, 21 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення лікарні Наталія Полянська каже, що про оптимізацію закладу на представленні директора не йшлося.

"З того всього, що ми почули, як від начальника департаменту охорони здоров'я, так і від нового директора, у мене з'явилася така оптимістична надія, що ми все ж таки залишимося лікарнею. Ми і надалі надаватимемо медичні послуги Малинській громаді, у якій 37 тисяч людей. Громада наша немаленька і лікарня немаленька. Про оптимізацію мова поки не йде, тому чогось конкретного зараз сказати не можу", — зауважила Наталія Полянська.
Наталія Полянська. Малин, 21 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Голова громади Олександр Ситайло розповів, що через нестачу коштів від НСЗУ планують виділяти дотацію з міського бюджету.

"Найближчим часом ми плануємо провести сесію, — каже Олександр Ситайло. — Попередньо обговорили з депутатським корпусом, що ця сума буде становити один мільйон 400 тисяч гривень. В частині співфінансування на заробітну плату, там є також низка інших сум по медичній галузі, що стосується опалення, що стосується господарських витрат. Але, якщо ми говоримо про зарплату, то це в межах 1,4 мільйона гривень".
Малин, 21 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Малин, 21 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Раніше Суспільне повідомляло, що сьомого вересня в Малинській міській лікарні звільнилися генеральний та медичний директори. У серпні працівники лікарні отримали зарплатню у розмірі від чотирьох до 10 тисяч гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube