Кавунові вікенди для мешканців київського зоопарку: кого частуватимуть цими вихідними і як усе відбувається

Частування тварин кавунами у Київському зоопарку. Фото: Київський зоопарк

У Київському зоопарку продовжують частувати тварин соковитими кавунами. Цими вихідними, 23 – 24 вересня, ласуватимуть мешканці Острова звірів: тигри, леви, дикобрази та гієни.

Про це інформує Київський зоопарк.

"Такі заходи – частина постійної зоологічної роботи зі збагачення середовища для тварин. І якщо для левів та тигрів – це цікаві спортивні забавки з імпровізованим "м’ячем", то для гієн і дикобразів – це ще й корисний смаколик", — йдеться у повідомленні.

Годування тварин кавунами у Київському зоопарку. Фото: Київський зоопарк

Також у Київському зоопарку оприлюднили графік показових годувань звірів 23-24 вересня, аби усі охочі могли побачити як це відбувається. Першою 10:15 ласуватиме солодкою ягодою тигриця Амба. А останніми — 0 13:30 – гієни Хасан і Тигран.

Годування тварин кавунами у Київському зоопарку. Фото: Київський зоопарк

Острів звірів (вольєри знаходяться поруч), дикобрази – біля колеса огляду.

У Київському зоопарку нагадують, що під час повітряної тривоги показові годування призупиняються та поновлюються після відбою.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

24 серпня у Київському зоопарку святкували День народження тигри Малюк та Рена. Їм виповнилося 14 років.

У серпні єдиній горилі в Україні — самцю Тоні — виповнилося 49 років. Це не тільки єдина горила в Україні, а й одна з найстаріших у Європі. Вже понад 20 років він мешкає у столичному зоопарку.

У Київському зоопарку облаштували новий авіарій для родини врятованих папуг Жако, які потрапили до зоопарку у 2022 році. Працівники створили у великому літньому пташиному вольєрі умови, наближені до природних.

На початку березня лемур Байрактар відзначив день народження. Він народився передчасно 3 березня минулого року. Мати відмовилась від дитинчати через стрес від гучних вибухів.

Цієї весни у Київському зоопарку створили понад 19 нових родин. Пари та родини створюють не тільки для розмноження, а й просто для компанії — згідно Плану колекції.

У Києві випустили на воду родину пеліканів. Завдяки теплим погодним умовам цьогоріч зробили це раніше, ніж зазвичай.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких минулого року врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію. Нині їх перевели на новий літній майданчик.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні заходи для відвідувачів. У вересні 2022 року для тварин організували частування кавунами. Ними, зокрема, ласували слон, ведмежатко та котячі лемури. Також тварин пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні.

У "Київзоо" зимували не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення.