У Миколаєві стартує всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців

Дівчина обіймає військового. Фото надане пресслужбою Гончаренко центру

У Миколаєві простір Гончаренко центр запускає проєкт "Плюс-Плюс", розрахований на підтримку жінок із родин військовослужбовців. У межах програми учасниці мають змогу отримати юридичні та психологічні консультації, та взяти участь у майстер-класах і реалізації власних ідей.

Про це Суспільному повідомила пресслужба Гончаренко центру.

За словами директора простору в Миколаєві Дмитра Щоголева, головна ціль проєкту — сформувати спільноту жінок із родин військовослужбовців, у якій учасниця програми зможе отримати фахову допомогу та підтримку.

"Запит на такий проєкт насправді є чи не в кожному місті України. Але не всі готові це визнати й звернутися по допомогу. Мами, дружини, сестри та доньки наших воїнів потребують підтримки, і ми готові її надати", — каже директор миколаївського осередку.

Консультація жінок, які надали запит на розв'язання юридичних проблем (Кропивницький осередок Гончаренко центру). Фото надане пресслужбою Гончаренко центру

Учасницям проєкту "Плюс-Плюс" пропонують безоплатну допомогу. Головний принцип ініціативи — організовувати події, виходячи від запитів учасниць.

"Ми хочемо бути корисними для цих людей, допомагати в подоланні перепон, підтримувати їхні ідеї та проєкти. А головне — нагадати, що вони не одні, що вони не залишаються віч-на-віч зі своїми проблемами. Саме тому наша програма дуже гнучка та адаптується під конкретні потреби учасниць", — додає Дмитро Щоголев.

Аби долучитися до ініціативи, необхідно заповнити форму.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.