На Житомирщині судитимуть офіцера, якого обвинувачують у здачі військового майна в ломбарди

Офіцера з Житомирщини судитимуть за здачу військового майна в ломбарди. Фото: ДБР

За матеріалами ДБР судитимуть начальника служби логістики однієї з військових частин Житомирщини — його обвинувачують у тому, що він здавав військове майно у ломбарди і продавав його в інтернеті.

Про це Суспільному розповіла речниця територіального управління ДБР у місті Хмельницькому Катерина Герасімук.

За її словами, працівники ДБР завершили досудове розслідування і спрямували до суду обвинувальний акт щодо підозрюваного офіцера.

"Військовий мав доступ до місця зберігання техніки частини і привласнив 60 камер нічного бачення та вісім тепловізорів різних моделей. Частину з них купили за гроші волонтерів. Офіцер продавав техніку через інтернет, а також здавав її у місцеві ломбарди. Загальна сума завданих державі збитків сягає трьох мільйонів 200 тисяч гривень", — каже Катерина Герасімук.

Раніше Суспільне писало, що у липні 2023 року Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону повідомила про затримання старшого лейтенанта ЗСУ однієї з військових частин, що дислокується на Житомирщині. Військового підозрюють в тому, що з жовтня 2022 по березень 2023 року він привласнив військове майно на загальну суму понад три мільйони 200 тисяч гривень. Цим майном були камери нічного бачення та тепловізори.

У прокуратурі повідомляли, що завдані державі збитки офіцер повністю відшкодував у ході досудового розслідування.

У разі доведення вини військовому може загрожувати позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube