Обереги та кікімори: як волонтерять діти на Вінниччині

Майже сотню оберегів із тканини у формі “Янгола” для захисників України виготовили учасники майстер-класу у Тиврові. Фото: Суспільне

Майже сотню оберегів із тканини у формі янголів для захисників України виготовили учасники майстер-класу у Тиврові. Зорганізували такий у Будинку дитячої та юнацької творчості. Янголів для оборонців виготовляли 20 дітей віком від 5 до 15 років. Про це Суспільному розповіла директорка закладу Олена Єнютіна.

Фото: Суспільне Вінниця

Серед учасників майстер-класу 9-річний Данило. Розповів, його тато боронить країну з початку повномасштабного російського вторгнення. Тож сьогодні хлопчик робить оберіг і для нього.

Фото: Суспільне Вінниця

"Виготовляю ангелів, зробив два – один для ЗСУ, а один – для мого тата, який теж служить. Слава Україні", – каже Данило.

Діти, які не залучені у майстер-класі, виготовляють для оборонців кікімори. У роботі використовують нитки з мішковини та килимів, розповіла волонтерка Діана Бобик.

Фото: Суспільне Вінниця

"Ми використовуємо тканину з мішковини, з килимів. Підбираємо кольори відповідно до пори року", – каже Діана Бобик.

Фото: Суспільне Вінниця

Першу кікімору робили на прохання земляка, який на фронті. Всього ж з початку повномасштабного вторгнення виготовили та передали захисникам до пів сотні кікімор, сказала директорка Будинку творчості Олена Єнютіна. На одну таку витрачають до п'яти днів.