Від ракетного удару армії РФ по Рівному пошкоджень зазнав притулок для собак

Фото: Суспільне Рівне

Уламки ракет, якими армія РФ завдала удару по Рівному зранку 21 вересня, пошкодили приміщення притулку для собак. Працівники та близько ста тварин, які проживають на території благодійного фонду "Надія", не травмувались.

Вибуховою хвилею вибило вікно однієї з будівель, а уламками російської ракети пошкодило браму до вольєра, де живуть тварини. Про це Суспільному розповіла працівниця притулку для собак Світлана Єрмолаєва.

"Оце отакий у нас уламочок, це маленький. Він пробив дірку (в огорожі — ред.). Був більший уламок, але ми викинули вже його. Він міг не лише поранити, а й вбити. Він важить, цей маленький, грамів сто. Якби десь влучило в собаку, то собака б не вижила", — розповіла працівниця.

Один з уламків ракети, який пробив вхідну браму до вольєра із собаками у притулку благодійного фонду "Надія". Фото: Суспільне Рівне

Внаслідок ранкового ракетного удару по Рівному, на території притулку для собак, уламки боєприпасів пошкодили частину приміщень та інвентар.

"Була вибухова хвиля. Уламком пошкоджено вікно, воно вилетіло. Ми прибрали, але поки немає чим поставити новеньке. Собаки дуже злякалися, вони дуже кричали, дуже плакали, ховалися хто де тільки міг", — зазначила Світлана Єрмолаєва

Світлана Єрмолаєва. Фото: Суспільне Рівне

Вона розповіла, що ані тварини, ані працівники притулку не травмувались. Скло прибрали зранку, аби собаки не порізались, однак відновити пошкоджені приміщення самотужки працівники не можуть:

"Нам дуже потрібні чоловіки, бо собаки полякалися, попрогинали сітки. І собаки вистрибують тепер, тому що у нас немає чоловіків, чоловічої сили".

Як повідомила очільниця фонду Аліса Мамчур, зранку працівники притулку спіймали усіх тварин, які втекли за його межі. Зараз усі собаки перебувають на території фонду.

Що відомо про ракетний удар по Рівному

Зранку 21 вересня армія РФ завдала ракетного удару по об'єкту енергетичної інфраструктури та по цивільному об'єкту — СТО.

За повідомленням начальника ОВА Віталія Коваля, серед людей травмованих чи загиблих немає. Водночас знищені п'ять автомобілів, які були біля станції техобслуговування.

В. о. міського голови Віктор Шакирзян зазначив, що у будинку неподалік, де вибуховою хвилею вибило шибки, вікна ремонтуватимуть або мінятимуть коштом бюджету, починаючи з 22 вересня. В ОВА згодом зазначили, що йдеться про понад три десятки осель.

СБУ почала розслідування ракетного удару як порушення законів та звичаїв війни.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook