У Малині на Житомирщині представили нового керівника міської лікарні: що відомо

Новий керівник Малинської міської лікарні Володимир Долот. Фото: УНІАН

21 вересня у Малинській міській лікарні колективу представили нового керівника медзакладу: ним став Володимир Долот, який до цього працював завідувачем дитячої поліклініки у Києві.

Про це з Малина повідомляють кореспонденти Суспільного.

Нового директора лікарні призначили після того, як звільнився попередній керівник лікарні — генеральний директор закладу хірург Антон Гончарук.

Малинська міська лікарня. Малинська міська лікарня. Малин, Житомирщина. Фото: Тетяна Дукач для Суспільного Житомир

У коментарі Суспільному Володимир Долот сказав, що має великий досвід роботи в медицині та управлінні. За його словами, йому запропонували попрацювати в Малинській лікарні, і він погодився, бо "вже все пройшов у своєму житті".

"Я буду знайомитись з ситуацією, оскільки знаю виключно в загальних рисах. Коли я вивчу все, зможу дати оцінку", — сказав Володимир Долот.

Володимир Долот за спеціалізацією є лікарем-хірургом, лікар вищої категорії з 40-річним стажем. Закінчив Харківський медінститут. Працював у різних медзакладах, зокрема, у Дитячій клінічній лікарні №9 Подільського району міста Києва.

У коментарі Суспільному Малинський міський голова Олександр Ситайло сказав, що Володимира Долота призначив керівником лікарні з 21 вересня.

"Враховуючи ситуацію, яка склалася в лікарні, і спираючись на закон "Про місцеве самоврядування", я призначив Володимира Долота на посаду керівника комунального неприбуткового підприємства "Малинська міська лікарня" з 21 вересня 2023 року", — поінформував Олександр Ситайло.

Раніше Суспільне писало, що у Малинській лікарні медики замість зарплат у розмірі 15-20 тисяч гривень отримали за серпень від 4000 до 10000 гривень. Медсестрам відділення інтенсивної терапії та анестезіології виплатили по 4 тисячі 500 гривень, а молоді лікарі отримали на тисячу гривень більше.

Колишній генеральний директор закладу Антон Гончарук розповідав Суспільному, що така ситуація виникла через брак коштів. У лікарні провели оптимізацію штату, скоротили працівників та закрили три відділення, але грошей все одно не вистачало.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube