"Нескорена Мельпомена": житомирський музично-драматичний театр відкриває 80 театральний сезон

Музично-драматичний театр Житомира відкриває 80 театральний сезон. Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги 21 вересня відкривають 80 театральний сезон. Актори театру підготували для глядачів театралізоване дійство "Нескорена Мельпомена".

Про це Суспільному розповіла головна режисерка театру Наталія Тімошкіна.

"Підготовка до відкриття займає багато часу, тому що потрібно підібрати репертуар, все продивитися, прослухати. Кожен номер йде не в чистому вигляді як вокал чи музика, а намагаємося створити театралізоване дійство, тобто з кожного номера ми робимо мінівиставу. Ось чому це завжди цікаво для глядача", — каже Наталія Тімошкіна.

Наталія Тімошкіна. Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

Акторка театру Марина Демб розповіла, що напередодні прем'єри репетиції тривали до 23:00 години.

"Ми дуже сподіваємося, що нам сьогодні нічого, дай Бог, не завадить, аби провести нашу зустріч, як ми її собі запланували. Щодо вразити, то я думаю, що глядач в театр перш за все йде за емоцією, аби її отримати, аби її віддати, десь посміятися, десь поплакати, розслабитися, можливо, надихнутися", — каже Марина Демб.

Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

Павло Невмивакін п'ять років працює актором у театрі імені Івана Кочерги. Чоловік каже, що цей театральний сезон для нього особливий, оскільки він став батьком і тепер залучає двомісячного сина до репетицій.

"Син не звик, звичайно, бо це для нього вперше, — розповідає Павло Невмивакін. — Дуже голосно було на сцені, і я бачив, що він був трохи напружений, але з часом звик і все було добре, йому навіть сподобалося. Я на сцену з ним виходив, він роздивлявся нові для нього кольори. Син, як і багато дітей, які в цьому театрі вже виросли, буде також рости в театрі".

Павло Невмивакін. Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

У день відкриття нового театрального сезону глядачів у фоє театру зустрічатимуть музикою. Директорка навчального закладу Ганна Бродська каже, що студенти музичного коледжу імені Віктора Косенка будуть задіяні і в інших творчих проєктах театру.

"Це угода про партнерство. Ми підписали договір про надання майданчика, щоб студенти розуміли, де вони можуть використовувати свої навички, які отримують під час навчання", — каже Ганна Бродська.

Ганна Бродська. Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

Наступна прем'єра у театрі відбудеться у листопаді. Глядачі побачать виставу "Залізний клас" за твором італійського письменника Альдо Ніколаї.

Житомир, 21 вересня 2023 року. Фото: Марія Кравчук для Суспільне Житомир

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube