В Одесі планують виділити 102 млн грн із міського бюджету на закупівлю дронів для військових

Акція протесту в Одесі проти нецільового використання грошей під час війни. 16 вересня 2023 року. Фото: Суспільне Одеса

На закупівлю дронів для військових із бюджету Одеси планують виділити 102 млн гривень.

Про це 21 вересня на засіданні виконавчого комітету Одеської міськради повідомив міський голова Геннадій Труханов.

За словами Труханова, сьогодні на виконкомі пропонують погодити зміни до двох міських програм, за якими виділяють кошти військовим. Це програма сприяння розвитку територіальній обороні та програма "Безпечне місто". Фінансування першої хочуть збільшити на 54,2 млн, другої — 120,1 млн грн. Разом це складе 174,3 млн грн.

У рамках цих змін 102 мільйони хочуть спрямувати на закупівлю дронів та монокулярів зазначив міський голова.

"Із різних міських програм були перерозподілені кошти і сьогодні ми виділяємо військовим ще 174,3 мільйона гривень. Більше коштів, а саме 102 мільйони буде спрямовано на закупівлю безпілотних літальних апаратів та монокулярів", — сказав Геннадій Труханов.

Після погодження на виконкомі обидва проєкти розглянуть на сесії, яка відбудеться 27 вересня. Як уточнив міський голова, депутатам запропонують збільшити фінансування цих двох програм до 1 071, 4 млн грн: "Безпечне місто" — до 568,6 млн, програму допомоги ТрО — до 497,3 млн.

В Одесі третій тиждень поспіль біля міськради відбуваються акції протесту проти витрачання коштів під час війни на ремонти судів, театру та закупку рослин. Однією з вимог учасників протесту була закупка дронів для військових за кошти громади.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області