У Рівному започатковують новий щорічний фестиваль класичної музики

Фото: Суспільне Рівне

У Рівному обласна філармонія започатковує новий мистецький фестиваль "Рівненські класичні резиденції". Його представлять 1 жовтня, у Міжнародний день музики.

Про це повідомили у Facebook філармонії.

З "Рівненських класичних резиденцій" артисти планують розпочати 85-й сезон.

Фестиваль, за задумом організаторів, має об’єднати не лише музикантів, а й тих, хто збирає й популяризує історію розвитку музичного мистецтва у Рівному.

Одну з головних ролей в цій історії гратиме рід Князів Любомирських, зазначили у анонсі на сайті обласної ради.

"Ми давно працюємо над ідеєю розпочинати новий творчий рік знаковою мистецькою подією. І ось нарешті зможемо втілити цю ідею в життя – запровадити у Рівному щорічний фестиваль саме класичної музики. Сподіваємося, це стане гарним подарунком поціновувачам музичного мистецтва", – розповіла директорка обласної філармонії Елеонора Стеценко.

"Рівненські класичні резиденції" відбуватимуться у трьох локаціях: концертній залі камерної та органної музики, в мистецькому цоколі та мистецькому дворику.

Всіх деталей, які концертні номери й артзаходи чекають на глядачів, у філармонії поки не розкривають.

Там додали, що до участі у першому в Рівному фестивалі класичної музики запрошені Київський квартет саксофоністів, Львівський фортепіанний дует Оксани Рапіти та Мирослава Драгана, а також національний ансамбль солістів "Київська камерата".

Проходитиме фестиваль з 1 по 22 жовтня.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook