Здійснили мрію воїна. У горах на Франківщині односельці спорудили капличку у пам'ять про загиблого Євгена Данищука

Фото: Facebook/Кутська селищна рада

На горі Спинзова у Карпатах освятили каплицю. Її спорудили, щоб втілити мрію полеглого бійця, колишнього голови села Розтоки, що на Івано-Франківщині, Євгена Данищука.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Кутської селищної ради.

Односельці спорудили капличку у пам'ять про загиблого бійця Євгена Данищука. Фото: Facebook/Кутська селищна рада

"Побудова каплиці саме на цьому місці — мрія полеглого героя російсько-української війни Євгена Данищука, колишнього Розтоківського сільського голови", — йдеться у дописі.

Фото: Facebook/Кутська селищна рада

Каплицю звели на честь чуда архістратига Божого Михаїла в Хонах. Вона розташована на висоті 965 м, над долиною Черемоша.

Що відомо про Євгена Данищука

37-річний військовослужбовець Євген Данищук зі села Розтоки Косівського району, що на Івано-Франківщині, загинув 20 червня 2022 року на Луганщині.

Євген Данищук загинув у російсько-українській війні 20 червня 2022 року. Фото: Facebook/Кутська селищна рада

Євген Данищук здобув вищу освіту у Чернівецькому фінансово-юридичному інституті. Отримав диплом бакалавра права. Працював у Косівському відділенні "Ощадбанку" на посаді провідного спеціаліста по роботі з проблемними активами. Два скликання поспіль його обирали головою Розтоківської сільської ради.

У перші дні повномасштабної війни він повернувся із заробітків у Польщі й пішов добровольцем на фронт. Євген воював у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".

У бійця залишилися дружина, двоє синів, донечка, батьки та брат.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube