У Черкасах родичам загиблих воїнів виплатили понад півтора мільйона на оздоровлення

Один мільйон 670 тисяч гривень виплатили у 2023 році на оздоровлення членам сімей загиблих захисників із бюджету Черкас.

Загалом допомогу на оздоровлення отримали понад три сотні рідних загиблих захисників, повідомили Суспільному у пресслужбі міськради.

Таку допомогу надають у межах міської Комплексної програми соціальної підтримки захисників та членів їхніх сімей — жителів Черкас на 2022-2024 роки.

"Загалом ця програма передбачає 14 основних напрямів для підтримки захисників та захисниць України, а також членам сімей загиблих і зниклих безвісти. Один із її пунктів – надання щорічної допомоги на оздоровлення в розмірі п'ять тисяч гривень на кожного члена родини. Станом на 18 вересня цього року таку допомогу отримали 334 рідних загиблих захисників", – зазначили у пресслужбі.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення для зміцнення оборони України та підтримки захисників та їхніх родин Черкаси спрямували вже більше мільярда гривень.

Програма підтримки захисників у Черкасах – як і відколи діє

  • Виплату цієї допомоги започатковано в Черкасах у 2018 році. Рішенням сесії міської ради суму видатків на цей пункт програми було збільшено, оскільки зросла кількість родин, які мають право на таку виплату.
  • Заяви для призначення щорічної допомоги на оздоровлення можна подавати до 15 грудня поточного року.
  • Детальнішу інформацію про призначення виплати і перелік необхідних документів можна отримати за телефонами департаменту соціальної політики: (0472) 31 99 75, (093) 142 41 44.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України