Підготовка до зими: у Києві взялися ремонтувати найбільшу котельню Дніпровського району

Ремонт тепломереж у Києві. Фото: КМДА

У Дніпровському районі Києва триває підготовка одного з найбільших теплоджерел до опалювального сезону. Ця котельня забезпечує теплом та гарячою водою Райдужний масив і більшу частину Воскресенки. А це 127 багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва з посиланням на "Київтеплоенерго".

Зазначається, що триває заміна індикаторних пластин для контролю режиму роботи хімводоочищення, щоб уникнути аварійних ситуацій та збільшити термін експлуатації обладнання і теплової мережі.

"Звичайна вода не придатна до використання в парових та водогрійних котлах. Солі, які містяться в ній, сприяють утворенню накипу, що знижує продуктивність і термін експлуатації систем живлення та котлів", — йдеться у повідомленні.

У Києві взялися ремонтувати найбільшу котельню Дніпровського району. Фото: КМДА

Паралельно енергетики ремонтують трубопровід водогрійного котла.

"Під час перевірки тут виявили пошкоджену ділянку, яку одразу ж замінили. Також працівники теплоджерела перевірили щільність головних засувок теплових мереж. Там, де це необхідно, проводять відповідні ремонтні роботи", — сповіщають у "Київтеплоенерго".

Ремонтники посилили фундамент під електродвигуном вентилятора та замінили металоконструкції для його кріплення, а електрослюсарі перекладають кабелі.

"Усі роботи працівники теплоджерела виконують власними силами, без залучення підрядних організацій", — заявляють київські посадовці.

У Києві взялися ремонтувати найбільшу котельню Дніпровського району. Фото: КМДА

Загалом наразі на теплоджерелах Києва завершується підготовка до роботи в зимовий період. Тут проводять діагностику, обслуговування та ремонт водогрійних котлів, ремонтують системи горіння, перевіряють стан газо- і теплопроводів, димових труб, насосного та іншого обладнання, що працює для генерації і транспортування тепла, сповістили на Порталі Києва.

Що відомо про підготовку Києва до зими

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

У столиці комунальники ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки.

У столиці відремонтували трубопровід, що забезпечує опаленням понад 7 тис. жителів Оболоні. Пошкодження тепломережі на Оболонському проспекті виявили під час проведення гідравлічних випробувань.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Комунальники провели гідравлічні випробування 93% тепломереж Києва.