У Києві відмовилися від ідеї закупівлі фотозон за понад пів мільйона грн

Вулиця Хрещатик у Києві (ілюстративне). Фото: УНІАН

Київський центр розвитку туризму відмовився від тендеру на виготовлення та встановлення двох фотозон із 3D-логотипами Києва очікуваною вартістю 640 тис. грн. Закупівлю скасували 13 вересня 2023 року.

Про це поінформувало у Facebook Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

"На початку року планувалося замінити пошкоджені фотозони, проте, враховуючи умови сьогодення, закупівлю було скасовано, а майбутні проєкти щодо оновлення туристичної інфраструктури міста Києва планується реалізовувати за кошти залучених інвесторів", — зазначається у дописі.

В Управлінні туризму і промоцій КМДА запевнили, що наразі немає підстав для хвилювання громадськості з приводу закупівлі фотозон під час воєнного стану.

Що відомо про критику закупівель у Києві під час війни

У червні після розголосу у ЗМІ в КМДА повідомили про наміри розслідувати закупівлю кухонного приладдя та музичних інструментів для укриттів. Договір на закупівлю 306 барабанів на майже 900 тисяч гривень розірвали.

А до того в укриття столичного мистецького ліцею "Зміна" в Дніпровському районі придбали електричну сковорідку за 725 тисяч грн.

Крім того, Управління освіти Дніпровської районної РДА закупило очищувачі повітря для укриттів на 1,6 мільйона гривень. Також для трьох столичних укриттів у Дніпровському районі придбали портативні радіостанції на понад мільйон гривень.

Суд відсторонив від посади начальницю відділу Управління освіти Дніпровської РДА через закупівлю овочерізок в укриття, а також взяв її під домашній нічний арешт.