Житель Миколаївщини потрапив до Книги рекордів України за кількістю дипломів

Євгеній Нотевський з відзнакою. Фото: Олексій Єремеєв

Житель Первомайська 24-річний Євгеній Нотевський потрапив до Книги рекордів України у номінації "Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту в Україні". Чоловік став дипломованим спеціалістом за п'ятьма напрямками.

Про досягнення у навчанні та відзнаку з рекордсменом поспілкувалися кореспонденти Суспільного.

З 2016 по 2022 рік Євгеній Нотевський здобув освіту за фахом "Економіка", "Право", як магістр менеджменту, магістр держуправління та самоврядування та магістр харчових технологій. За словами рекордсмена, чотири з п'яти дипломів — з відзнакою.

"Підсвідомо на кожному етапі прийняття рішення про здобуття тієї чи іншої освіти я розумів, що у мене є необхідність у тому, що фахове, дипломоване підсилення за обраним напрямом лише зміцнить мої позиції у майбутньому як спеціаліста, свідомого українця, який розбирається в суспільно-політичних процесах, уміє аналізувати та приймати ефективні рішення", — розповів Євгеній Нотевський.

Дипломи Євгенія Нотевського. Фото: Олексій Єремеєв

Загалом на здобуття освіти чоловік витратив шість років і три місяці. Нині є здобувачем третього освітнього рівня за спеціальністю "Менеджмент".

"По-перше, це формування та підсилення мене фахово в обраному для себе напрямі діяльності, розумінні того, як функціонує держава та побудовані суспільно-політичні процеси. По-друге, була та є, і, думаю, буде необхідність мати знання та навички щодо побудови ефективних команд, здійснення управління спільнот", — сказав рекордсмен.

Житель Первомайська Євгеній Нотевський. Фото: Олексій Єремеєв

Серед факторів, які мотивували здобувати освіту, Євгеній Нотевський називає також хобі, які хотів розвивати з професійним підходом.

"Із цим пов’язане завершення мною освітньої програми "Індустрія здорового харчування", адже я із 2020 року активно зайнявся спортом, наразі вже є кандидатом у майстри спорту із станової тяги та підйому штанги на біцепс. А спортивні результати залежать на 80 відсотків від правильного харчування", — розповів чоловік.

Вручення нагороди відбулося 18 вересня у приміщенні Київського національного економічного університету. Євгеній Нотевський став рекордсменом серед чоловіків до 25 років з найбільшою кількістю дипломів про вищу освіту.

"Кількість освіт додає не тільки показник потенціалу студента, а і певне матеріальне значення. Тому з великим задоволенням оголошую сьогоднішнє досягнення і вручаю диплом про це", — сказав експерт Реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Зліва направо: експерт Реєстру рекордів Віталій Зорін, рекордсмен Євгеній Нотевський, ректор КНЕУ Дмитро Лук'яненко, керівниця Реєстру рекордів Лана Вєтрова. Фото: Олексій Єремеєв

"Стіни цього університету за весь час свого існування бачили багато. Проте, якщо сьогодні Національний Реєстр Рекордів України повідомив, що реєстрація даного рекорду є унікальною подією для всієї України, то тим паче для КНЕУ — це є дуже непересічно. Рекордів у нас ще не реєстрували за таким напрямом", — розповів ректор КНЕУ імені Вадима Гетьмана Дмитро Лук’яненко.

Що відомо про рекордсмена

Євгеній Нотевський очолює волонтерський штаб на Миколаївщині. Разом з командою 25 серпня на Хрещатику у Києві розгорнули кілометрову маскувальну сітку, яку занесли до Книги рекордів України, як найбільшу сітку для Збройних сил.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.