Акція "В музей ― на велосипеді" у Полтаві: як долучитися

Суспільне Полтава

У Полтаві стартувала акція "В музей ― на велосипеді" у рамках Європейського тижня мобільності. Хто може долучитися ― читайте у матеріалі Суспільного.

У чому суть акції "В музей ― на велосипеді" у Полтаві

Акція у Полтаві діє для підтримки велоспільноти та популяризації здорового способу життя. Велосипедистам дозволяють відвідувати музейні заклади безплатно, розповіла Суспільному заступниця директора літературно-меморіального музею Івана Котляревського Марина Голубнича.

Місце для паркування велосипедів біля полтавського музею. Суспільне Полтава

"Полтавцям достатньо сісти на велосипед і дістатись до будь-якого музею міста. Музей облаштований велопарковкою для зручності, щоб залишити свого "коня" в безпеці, і далі мандрувати простором музею, обирати для себе тему, зміст, наповнення свого дозвілля. Цьогоріч ми спостерігаємо тенденцію поодиноких велосипедистів, в яких є вільний час, можливість дістатись до музею. Не спостерігаємо тієї масовості, яка була до повномасштабного вторгнення", ― каже Марина Голубнича.

Коли діє акція "В музей ― на велосипеді" у Полтаві

Відвідати міські музеї безплатно велосипедисти можуть до 22 вересня. Акція діє у п’яти комунальних закладах. До неї долучився очільник громадської організації "ВелоПолтава" Юрій Репало. Полтавець Суспільному розповів:

"Відвідати місця, долучитись до нашої історії, дізнатись, бо так би повз біг, ніхто б і не звертав уваги, а якщо є безкоштовне відвідування, то це стимул приїхати і подивитись".

Полтавець Юрій Репало під час відвідування музею. Суспільне Полтава

Акцію організували увосьме за підтримки німецько-швейцарського проєкту "Розвиток інтегрованих міст в Україні".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook