На столичній Оболоні через ремонт проспекту Івасюка змінює рух громадський транспорт

Тролейбус на одній із вулиць Києва (ілюстративне). Тролейбус. Фото (ілюстративне): Київська міська рада

У Києві завершується капітальний ремонт проспекту Володимира Івасюка. Через дорожні роботи у цьому районі 19-21 вересня змінює рух громадський транспорт.

Про це інформує у Telegram столичне підприємство "Київпастранс".

Так, сьогодні, 19 вересня, відновлює роботу за постійною схемою тролейбусний маршрут № 47 "Вулиця Милославська — станція метро "Мінська". Відповідно, припиняє рух автобус № 47-ТР, який замінив тролейбуси на цьому напрямку.

Крім того, з 19 вересня орієнтовно до 21 вересня тимчасово не курсуватиме тролейбус № 32. Йому на заміну запустять автобус № 32-ТР сполученням "Вул. Північна — вул. Сошенка".

Також 19-21 вересня вносяться зміни у маршрути тролейбусів №№ 24, 36. Для них закриють проїзд проспектом Івасюка на ділянці від вулиці Левка Лук'яненка до вулиці Північної та по вул. Героїв Дніпра.

На час дорожніх робіт тролейбуси №№ 24, 36 курсуватимуть від проспекту Свободи та вулиці Чорнобильської до станції метро "Мінська" (Оболонська райдержадміністрація). Для зручності пасажирів маршрутам присвоєно назви: № 24-К і № 36-К.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

З 9 вересня до 1 жовтня у Києві обмежили рух транспорту на з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе". Там комунальники ремонтуватимуть естакадний з'їзд.

З 30 серпня на вулиці Новій у Солом’янському районі столиці обмежили рух через ремонт дороги.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

З 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

До 23 вересня у столиці на шляхопроводі поблизу станції метрополітену "Лівобережна" обмежили рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом деформаційних швів шляхопроводу на перетині проспекту Броварського з вулицею Євгена Сверстюка.

На підходах до Венеціанського мосту в Гідропарку у Києві до 8 жовтня дорожники частково обмежили рух транспорту через ремонт покриття проїжджої частини.