День донора, консультації у психолога і каністерапія: у Києві анонсували низку заходів для містян

Майдан Незалежності у Києві. Майдан Незалежності у Києві Фото: Уніан

КМДА анонсувала дайджест заходів, які відбуватимуться у громадських просторах Vcentri HUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів столиці з 18 до 24 вересня.

Про це інформує Офіційний портал Києва.

Зазначається, що упродовж тижня з 18 по 24 вересня усі охочі зможуть, зокрема, відвідати мовний клуб "Говори українською", стати донором, потрапити на особисту консультацію до психолога, долучитися до каністерапії — лікування і реабілітація за допомогою спеціально навчених собак чи пройти школу ОСББ. Є також і програми для підлітків.

Також Департамент суспільних комунікацій КМДА оприлюднив дайджест заходів.

Окрім того, у громадських просторах можна отримати безоплатну правову допомогу від фахівців Правобережного київського місцевого центру з надання БВПД.

У вівторок, середу і четвер консультації відбуватимуться в хабі Оболонського району.

У четвер фахівці прийматимуть у Голосіївському хабі.

У Vcentri HUB Шевченківський безплатні консультації заплановані на п’ятницю. У ці дні фахівці консультують із 10:00 до 16:00. Попередньо реєструватися не потрібно.

Стежити за анонсами подій, які проходять у хабах, також можна у Telegram-каналі Центру комунікації: https://t.me/VCENTRI.

Адреси та контакти хабів:

  • Шевченківський район – вулиця Володимирська, 51-Б, 093-389-44-57;
  • Голосіївський район – вулиця Велика Китаївська, 83, 093-549-69-85.
  • Оболонський район – Оболонський проспект, 22-А, 067-508-10-49;

"Під час оголошення повітряної тривоги заходи у Vcentri HUB не проводяться. Громадські простори відновлюють свою роботу за пів години після закінчення тривоги", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про тренінги в Києві в умовах війни

У Києві можна записатись на одноденне навчання з підготовки до національного спротиву. Заняття безкоштовні та проходять у будні та вихідні.

З огляду на попит тренінги з домедичної допомоги на станціях метро вирішили проводити кожну третю п’ятницю місяця. А Червоний Хрест вчить надавати першу допомогу тваринам.

На базі громадських просторів VcentrіHUB проводять тренінги, де навчають надавати психологічну підтримку і домедичну допомогу.