У Бериславському районі Херсонщини пробурили дві свердловини, щоб забезпечити людей питною водою

Херсонщина, Комишани. Діти набирають питну воду Фото: Суспільне Херсон

У одному з населених пунктів Бериславського району Херсонської області фахівці завершили буріння двох свердловин. Вони необхідні для забезпечення людей питною водою після підриву Каховської ГЕС.

Про це під час брифінгу повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

За словами Прокудіна, наразі завершують роботу з буріння ще однієї свердловини. Також він повідомив, що Тягинська громада отримала від канадсько-української фундації 11 помп.

"Завдяки цій допомозі вдалось поновити водопостачання в Тягинці та Бургунці. Інше обладнання розподілять між селами громад", — говорить голова ОВА.

Раніше Прокудін повідомив, що у Великоолександрівській громаді Бериславського району, яка має проблеми з питною водою через обміління Каховського водосховища, за підтримки Solidarités international встановлять чотири станції очищення води та дві водонапірні башти.

На Херсонщині у Борозенській громаді Бериславського району енергетики встановили та підʼєднали трансформаторні підстанції. Заживили водонапірні башти в селах Садок та Пʼятихатки.

Крім цього, в ОВА повідомили, що на Херсонщині визначили місця для буріння 50 нових свердловин, аби забезпечити місцеве населення питною водою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber