У Полтаві погодили створення заказника "Гришків ліс"

Фото: УНІАН

Ботанічний заказник місцевого значення мають створити у Полтаві. За це на сесії Полтавської міської ради 15 вересня висловилися депутати.

31 з 35 депутатів погодили клопотання про створення заказника "Гришків ліс". Про це із засідання повідомила кореспондентка Суспільного.

Заказник буде на площі приблизно 42 гектари. Це землі комунальної власності, які не надані у власність чи користування, йдеться у проєкті рішення. Ділянку планують під рекреаційне використання та встановлення обмежень, необхідних для збереження флори і фауни.

Крім того, цим рішенням назву зеленої зони змінили на "Гришків ліс" засіють "Гришкиного лісу". Зелена зона перебуває на балансі комунального підприємства "Декоративні культури".

Як повідомляла раніше заступниця начальника міського управління з питань містобудування та архітектури Наталія Сирота, зелену зону мають перетворити на ботанічний заказник, аби захистити, зокрема, від незаконних вирубок. За її словами, є наукове обґрунтування з переліком цінних рослин та тварин. Цей проєкт рішення підготували за зверненням від обласного департаменту екології. Він і має ухвалити остаточне рішення щодо створення заказника.

За словами керівника обласного департаменту екології Сергія Олейнікова, на території Полтавщини є 162 заказники місцевого значення.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook