У Рівному водій не відкрив пандус для людини на візку. Його пообіцяли звільнити

Фото: Суспільне Рівне

Водія автобуса у Рівному, який не опустив пандус для пасажирки з донькою у візку, перевізник має звільнити. Про це стало відомо під час зустрічі в управлінні транспорту, яка відбулася 15 вересня. На неї запросили усі сторони конфлікту.

Рівнянка Ольга Сєрова розповіла, що її донька Яніна має інвалідність першої групи й з дитинства прикута до візка.

Фото: Суспільне Рівне

13 вересня вони вийшли з обласної лікарні й на зупинці громадського транспорту чекали на автобус №7, обладнаний пандусом. Але зайти в нього жінка з дитиною не змогли.

"Він нас прекрасно бачив. Бачив, що я з дитиною на візку. Відкрилися двері, а до бережка — ще добрий крок. З візком я сама б не заїхала. Показала йому на пандус, а він повернувся до мене з єхидною посмішкою, закрив перед носом двері й поїхав", — розповіла Суспільному Ольга Сєрова.

Фото: Суспільне Рівне

Зі слів жінки, того ж дня вона підійшла до водія на зупинці біля пивзаводу й хотіла запитати, чому він так вчинив. Вибачень, сказала, від нього не почула, тому сфотографувала й надала інциденту розголосу в соцмережах:

"Я йому кажу, що син мій воює зараз і за нього так само, а він так чинить людьми. З такими українцями нам і ворогів не треба, а він мені: "Пішла звідси". Декілька коментарів було, що саме цей водій і хамив, зупиняється задалеко, не відкриває середні двері для того, щоб не можна було зайти з візочком".

В управлінні транспорту Рівного на 15 вересня запланували зустріч Ольги Сєрової з водієм і перевізником. Але кермувальник автобуса прийти відмовився, зазначила представниця перевізника Валентина Базюк:

"Я йому казала, щоб прийшов, пояснив, чому так вчинив, попросив вибачення в людини, ми напишемо пояснювальну й на тому кінець. А він с казав, що не піде, значить, він усвідомлює свою провину. Ми його звільнимо".

У начальника міського управління транспорту і зв'язку Василя Сливки позиція щодо цього інциденту така:

"Таке хамство не має бути безкарним, однозначно. Я ще прикладу всі свої зусилля, щоб його більше ніде в місті Рівному на роботу водієм не взяли". Ольга на вибачення водія не сподівається, але просить гідно ставитись до людей з інвалідністю.

"Знаючи, що це таке і як це важко, то хочеться, щоб люди були, особливо в такий важкий час, під час війни, трошки добрішими один до одного".

Авторка: Анастасія Грунтківська

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook