В Авдіївській громаді відновив роботу відділ реєстрації. Які послуги можна отримати

Прапор на будинку в Авдіївці, Фото Поліція Донеччини

Відновив роботу відділ реєстрації Авдіївської територіальної громади на Донеччині. Низку послуг зможуть отримати жителі Авдіївки та Опитного.

Про це повідомили в Авдіївській МВА.

Які послуги зможуть отримати жителі Авдіївки та селища Опитне

  • актуалізувати свої персональні дані для коректного формування витягу про реєстрацію місця проживання з мобільного застосунку "ДІЯ" або порталу "ДІЯ";
  • внести зміни у зв’язку зі зміною прізвища, імені, по-батькові;
  • внести зміни у зв’язку з допущенням помилки в персональних даних;
  • здійснити зняття із зареєстрованого місця проживання, в тому числі, у зв’язку зі смертю особи.

"У випадках передбачених чинним законодавством інформацію з Реєстру територіальної громади зможуть отримувати суди, нотаріуси тощо. Крім того, відділом реєстрації будуть вноситись зміни до реєстру територіальної громади за повідомленнями територіальних підрозділів Державної міграційної служби України", — зазначили в МВА.

За даними адміністрації, нині послуга щодо реєстрації місця проживанняВитяг з реєстру територіальної громади - документ у паперовій або електронній формі, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу. Витяг можна отримати через портал Дія або особисто звернувшись до органу реєстрації або центру надання адміністративних послуг для мешканців Авдіївської територіальної громади недоступна. Однією з умов при реєстрації місця проживання є перевірка в Державному реєстрі речових прав щодо перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань.

"На сьогоднішній день Міністерство юстиції України не надає доступ до Державного реєстру речових прав органам влади територіальних громад, які знаходяться в зоні активних бойових дій. У зв’язку з цим неможливо здійснити необхідні перевірки в Державному реєстрі речових прав і, відповідно, неможливо провести процедуру реєстрації місця проживання у відповідності з чинним законодавством", — повідомили в МВА.

Для отримання консультацій з питань внесення даних в реєстр територіальної громади можна звертатись на електронні адреси Центру надання адміністративних послуг cnap@avdvca.gov.ua або відділу реєстрації reestr@avdvca.gov.ua, а також за телефоном : 093-83-055-70

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram