Словаччина відправить майже 500 солдатів на кордон з Угорщиною для регулювання потоку мігрантів — прем'єр країни

. Прем’єр-міністр Словаччини Людовіт Одор. Фото: АР

Очільник уряду Словаччини Людовіт Одор заявив у середу, 6 вересня, що влада країни відділить майже 500 військовослужбовців, щоб допомогти поліції контролювати зростаючий потік мігрантів, які перетинають кордон з боку Угорщини.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Зазначається, що У Словаччині спостерігається сплеск кількості мігрантів, переважно з Сирії, які перетнули Європейський Союз на угорсько-сербському кордоні та прямують до багатших країн, переважно Німеччини.

Прем'єр Словаччини зауважив, що оскільки кордон з Угорщиною неможливо перекрити, військові допоможуть поліції реєструвати мігрантів, а також патрулюватимуть міста в прикордонній зоні.

"Я хотів би запевнити громадян, що ми все ще говоримо про транзитну міграцію", – сказав Людовіт Одор.

Своєю чергою уряд Словаччини запропонував припинити практику видачі реєстраційних бланків мігрантам, бо, на переконання посадовців, вони приваблюють мігрантів. Також там заявили про наміри покращити постачання продуктів харчування та гігієну в місцях, де мігранти очікують на реєстрацію.

За даними Міністерства внутрішніх справ Словаччини, станом на 5 вересня кількість затриманих нелегальних мігрантів від початку цього року сягнула 27 тисяч осіб.