Місцями Революції Гідності: у Києві проводять безоплатні екскурсії. Як зареєструватися

Майдан Незалежності в Києві, Революція Гідності 2013-2014 рр. Фото: Музей Революції Гідності

Національний музей Революції Гідності у вересні проведе екскурсії центральними вулицями Києва, на яких розгортався наймасштабніший протест у новітній історії України. Охочих запрошують більше дізнатися про життя та побут наметового містечка.

Про це повідомляє Національний музей революції Гідності.

5 та 19 вересня музейники розкажуть, як створювалися Медична служба Майдану, Самооборона, як функціонували Бібліотека Майдану та Відкритий університет, які ініціативи розташувалися у будівлі столичної мерії та як виникла ідея створити Мистецький Барбакан.

"Ідучи маршрутом від КМДА до вулиці Михайла Грушевського, учасники дізнаються, як протестувальники облаштовували життя наметового містечка та захищалися на барикадах", — йдеться у повідомленні.

Початок екскурсії о 17:00. Збір біля КМДА (вул. Хрещатик, 36).

Локації маршруту: Київська міська державна адміністрація — вулиця Хрещатик — Майдан Незалежності — Будинок профспілок — Європейська площа — вулиця Михайла Грушевського та графіті "Ікони революції".

16 та 30 вересня запрошують на екскурсію, присвячену хроніці Революції Гідності.

"Дізнаєтеся, як розгорталися події одного з найбільших протестів в історії незалежної України, чому події на Майдані сколихнули світ та де саме на вулицях Києва й досі зберігаються сліди протистояння майданівців та силовиків", — сповіщають у Музеї Майдану.

Початок екскурсії об 11:00. Збір біля брами Михайлівського Золотоверхого собору.

Локації маршруту: Михайлівська площа — Михайлівський собор — майдан Незалежності — Будинок профспілок — вулиця Хрещатик — алея Героїв Небесної Сотні — Дзвін Гідності.

Відвідування екскурсій є безоплатним, але організатори просять охочих зареєструватися.