Очільник Нацполіції Тернопільщини представив нових керівників двох районних відділів

Представлення керівника Чортківського райвідділу поліції. Фото: Головне управління Нацполіції у Тернопільській області

Начальник головного управління Національної поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко сьогодні, 31 серпня, представив нового керівника Чортківського районного відділу поліції. Про це повідомили в Телеграмі обласної поліції.

У повідомленні йдеться, що на посаду начальника районного відділу поліції призначений підполковник Олександр Процак. За фахом він юрист, закінчив Національну академію внутрішніх справ. Працював у слідчих підрозділах поліції Тернопільщини. Очолював відділення поліції № 2 міста Бучач.

Представлення нового начальника підрозділу поліції Чортківського району. Фото: Головне управління Нацполіції у Тернопільській області

Також вчора, 30 серпня, Сергій Зюбаненко представив нового керівника особовому складу Кременецького районного відділу поліції. Ним став полковник Андрій Купчак. Він служить в органах внутрішніх справ понад 20 років. Кар’єру правоохоронця розпочав на Тернопільщині, пройшовши шлях від міліціонера окремої роти патрульно-постової служби до керівника територіального підрозділу. До призначення на посаду виконував обов‘язки начальника відділення поліції №3 в Теребовлі.

Представлення нового начальника підрозділу поліції Кременецького району. Фото: Головне управління Нацполіції у Тернопільській області

Нагадаємо, про кадрові зміни в поліцейських підрозділах Сергій Зюбаненко говорив раніше, коли був на посаді тимчасового виконувача обов’язків начальника головного управління Національної поліції Тернопільщини. Очолює поліцію Тернопільщини Сергій Зюбаненко з червня 2023 року.

Читайте також