У Чернігові планують встановити нову систему оповіщення коштом американських партнерів

ФОТО: Getty Images (ілюстративне)

У Чернігові планують встановити нову систему оповіщення від американських партнерів — сучасну, багатофункціональну. 12 пунктів вмикатимуться централізовано та охоплюватимуть все місто. Цю інформацію в коментарі Суспільному підтвердив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міськради Олег Шамрук.

За його словами, нова система оповіщення розрахована на різні види сигналів: хімічна, радіаційна, воєнна, повітряна тривоги. Як каже Шамрук, система сучасна, а тому має "хороший рівень автономності".

Проєкт цієї системи уже надійшов до міської ради.

В.о. міського голови Олександр Ломако дав доручення управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення підготувати проєкт рішення про встановлення системи оповіщення. Як каже Шамрук, його винесуть на розгляд на найближчому засіданні виконкому.

"Міжнародні партнери Чернігова проявили ініціативу це зробити, й певна робота вже з цього питання проведена", — сказав Ломако.

З його слів, нова система оповіщення перебуватиме на балансі міста на відміну від тієї, що працює зараз — за неї відповідає департамент з питань цивільного захисту й оборонної роботи ОВА.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.