Сім кризових кімнат на Хмельниччині продовжують працювати в умовах воєнного стану

На фото кризова кімната, обладнана необхідними для проживання меблями. Фото:Лілія Остапішина

На Хмельниччині функціонує сім кризових кімнат для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Прихистити там можуть і дітей. Перебування у них безкоштовне і цілодобове. Про це Суспільному Хмельницький розповіла головна спеціалістка відділу з питань персоналу та ВПО обласного департаменту соціального захисту населення Лілія Остапішина.

За її словами, за період повномасштабного вторгнення кількість звернень до таких місць суттєво не зросла. Проте, необхідність у їх існуванні залишається.

"За шість місяців цього року у кризових кімнатах області перебувало 32 особи. Тут їм гарантується безпека. Кімнати розраховані на 35 ліжкомісць. Постраждалі можуть проживати тут до десяти днів", — пояснюють у департаменті соціального захисту.

Мета прихистку — надати первинну допомогу, додає Лілія Остапішина.

"Психологи надають постраждалим психологічну допомогу та при потребі спрямовують до фахівців для надання безоплатної правової допомоги", — каже посадовиця.

Наразі, такі кризові кімнати облаштовані у Хмельницькій, Кам'янець-Подільській, Новодунаєвецькій, Солобковецькій, Березівській громадах, у Шепетівці та Старокостянтинові.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.