У Житомирі попрощалися з військовим Володимиром Демченком, який загинув у боях за Україну

Військовослужбовець Володимир Демченко, Колаж: Суспільне Житомир

Третього серпня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира попрощалися з 40-річним військовим Володимиром Демченком, який загинув у боях за Україну 29 липня. Про це Суспільному розповіла фахівчиня Житомирського міського центру соціальних служб Вероніка Грабовенко.

За її словами, Володимир Демченко народився на Херсонщині, все життя проживав у місті Енергодар Запорізької області. Там він закінчив школу і технічний коледж.

"Він працював на Запорізькій атомній станції. Захищав Україну у складі одного з підрозділів Збройних сил України. Захищав Київщину, Донеччину і загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині", – говорить Вероніка Грабовенко.

Вероніка Грабовенко, Житомир, 3 серпня 2023 року. Фото: Ірина Кирилович для Суспільне Житомир

Військовослужбовець Володимир Демченко, Житомир, 3 серпня 2023 року. Фото: Ірина Кирилович для Суспільне Житомир

До початку повномасштабного вторгнення Володимир Демченко працював за кордоном, але прийняв рішення повернутися до України і вступити до лав Збройних сил, щоб захищати свою Батьківщину.

"Володимир жив та навчався в Енергодарі, який окупували 24 лютого. Протягом двох років він виїхав до Польщі, де працював, але пізніше зрозумів, що без нього його дім не звільнять. Через тиждень після початку вторгнення в Україну, він пішов до українського війська і став на захист кожного з нас. Володимир півтора року служив у десантних військах, але на жаль, загинув. Але загинув з честю і гідністю, прикривши своїх побратимів і захищаючи кожного з нас", – каже житомирянка Світлана Ніконорова.

Світлана Ніконорова, Житомир, 3 серпня 2023 року. Фото: Ірина Кирилович для Суспільне Житомир

У Героя залишились батьки, які після окупації росіянами Енергодару, тимчасово переїхали до Житомира.

Житомир, 3 серпня 2023 року. Фото: Ірина Кирилович для Суспільне Житомир

Житомир, 3 серпня 2023 року. Фото: Ірина Кирилович для Суспільне Житомир

Вічна слава і світла пам'ять нашим Героям!

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube