"Вони — рівні": рівнянка про вівчарку та безпородного собаку, яких доглядає

Фото: Суспільне Рівне

Щороку 31 липня світ відзначає неофіційний День безпородної собаки. Суспільне дізналося історію рівненської родини, яка доглядає за породистим і дворовим собаками.

Рівнянка Марія Мисливець-Кравченя понад рік мріяла взяти собі песика без породи:

"Дворняжки – вони мені більш віддані, такі якісь лагідніші. Я люблю простеньких і котів, і простеньких собак. Він у нас дуже любить діток і людей. Кого б він не бачив перший раз, він буде скакати, облизувати, так, ніби він вас усе життя знає".

Натомість чоловік Марії хотів породистого пса, тому зараз вони доглядають обох, каже жінка:

"Через рік взяли Рокі – вівчаря, й ось так вони у нас живуть. Спочатку вівчаря більше любив, Чапі шкоду велику робив, він казав: «усе, зараз я його віддам, назад завезу». Але любить він так само Чапі. Коли приходить чоловік з роботи, він зустрічає, облизує його і навіть більше, ніж вівчар".

Фото: Суспільне Рівне

На початку знайомства собаки не ладнали один з одним. Згодом – подружилися, але досі борються за увагу господарів, розповідає Марія:

"Чапі хоче, щоб більше до нього було уваги, а Рокі хочу собі увагу. Вони не кусають, просо трішечки сваряться між собою. Але живуть мирно. Було, коли ми їх розділяли: Рокі спав на подвір'ї, Чапі був закритий, то Рокі хоче до нього і все. Так вони вже один до одного звикли".

Марія зазначає, що і породистого Рокі, і дворового Чапі любить однаково:

"Вони — рівні, всі заслуговують на хороше ставлення до себе, щоб піклувалися про них. Все-таки я вважаю, що як є можливість, то краще брати звичайного собачку, він подарує вам тепло, любов".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook