У Чернівцях на аукціоні продали земельну ділянку за 12 мільйонів гривень: що там буде

Земельна ділянка на вулиці Руська, 250-Б, яку продали на аукціоні. Джерело: prozorro.sale

На онлайн-аукціоні у Чернівцях продали земельну ділянку на вулиці Руській. Стартова вартість ділянки була понад мільйон гривень – її продали за майже в 12 разів більшу суму.

Про це йдеться на платформі Prozorro.продажі.

Яка це ділянка

На аукціоні продали комунальну землю несільськогосподарського призначення на вулиці Руська, 250-Б. Загальна площа ділянки – 0,1062 гектари.

"Цю ділянку роками використовували як місце для стихійної торгівлі, паркування автівок, а інколи як стихійне сміттєзвалище. Завдяки аукціонам бізнес має можливість розвиватися, а місто отримує гроші на фінансування соціальних та інфраструктурних проєктів", – повідомили на Facebook-сторінці міського департаменту інфраструктури.

На ділянці на вулиці Руські, 250-Б іноді були стихійні сміттєзвалища. Джерело: prozorro.sale

Джерело: prozorro.sale

Хто переміг на аукціоні

В аукціоні взяли участь 13 учасників. Найбільшу суму запропонувала київська фірма "ВКФ АГРОФОНД" – 12 мільйонів гривень. Це на 4 мільйони гривень перевищує пропозицію іншого учасника.

Підприємство понад 17 років займається наданням в оренду та експлуатацією нерухомого майна, також гуртовою торгівлею. За умовами торгів, переможець має збудувати та обслуговувати на земельній ділянці будівлі для торгівлі.

Раніше на аукціонах продали комунальні приміщення у центрі міста за понад 37 мільйонів гривень, одне з них – за понад вдвічі дорожче стартової ціни.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.