У Рівному попрощались із 56-річним військовим Анатолієм Пупенком

Фото: Суспільне Рівне

У Рівному 23 червня на майдані Незалежності попрощалися із 56-річним командиром відділення Анатолієм Пупенком. Чоловік загинув 17 червня 2023 року під час ведення бойових дій поблизу села П'ятихатки, що в Запорізькій області.

За інформацією пресслужби міськради, Анатолій Пупенко народився у селі Лютинськ Сарненського району. Більшу частину життя чоловік прожив у Квасилові, там він працював токарем, згодом пішов на строкову службу в армію. Після повернення працював у гірничому цеху, також займався будівництвом.

"Це дуже хороша людина. Подивіться на його фотографії, про що говорять його очі. Настільки добродушний, він усім допомагав. Дуже любив цей світ і своїх дітей, родину. Він всіх людей любив. Він — дуже хороша людина. Це така втрата для всіх нас і для всієї України", — сказала знайома загиблого Віра Яковчук.

Знайома загиблого Анатолія Пупенка Віра Яковчук. Фото: Суспільне Рівне

У 2020 році Анатолій пішов воювати добровольцем. Повномасштабне вторгнення Росії в Україну зустрів у Донецькій області. Він двічі отримував поранення і попри те, що за станом здоров'я міг продовжувати лікування, все ж повернувся на фронт.

"Дуже хороший він був чоловік. Жінка про нього говорила, що він дуже за ними сумував. Казав, що не може без сім'ї, але він має це зробити, щоб дітям добре було. За дітей хвилювався. І він же ж пішов ще до війни — добровольцем. Дуже тямучий чоловік був. Щирі співчуття родині", — розповіла знайома загиблого Ольга.

Знайома загиблого Анатолія Пупенка Ольга. Фото: Суспільне Рівне

Загинув Анатолій Пупенко 17 червня під час ведення бойових дій поблизу села П'ятихатки, що в Запорізькій області. У нього залишилася дружина і троє дітей. Поховали захисника у селі Загороще Корнинської громади.

Фото: Суспільне Рівне

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook