У Рівному продовжили збір допомоги для жителів Херсонщини: куди й що просять приносити

Фото: Суспільне Рівне

Збір допомоги для жителів підтопленої частини Херсонщини в Міському палаці культури, колишній Текстильник, у Рівному триватиме, доки буде на це потреба, повідомили 12 червня Суспільному волонтери місії "Обітниця миру". Відтак, охочих долучитися просять приносити питну воду, деякий одяг, засоби особистої гігієни, чоботи, чайники й осушувачі.

Наразі волонтери місії "Обітниця миру" зібрали та відправили три вантажівки з гуманітарною допомогою для людей з підтопленої частини Херсонщини.

Фото: Суспільне Рівне

Збір організували на базі МПК, колишній Текстильник.

"У нас там є капітани зараз у Херсоні, вони координують, які дійсно є потреби. Не везти все, що попало, а саме те, що треба. Вода зараз потрібна, харчування, засоби гігієни й медицина в першу чергу ми туди доставляємо", — пояснив волонтер Юрій Суханов.

Фото: Суспільне Рівне

Приносити гуманітарну допомогу до Міського палацу культури рівняни почали з минулої п'ятниці, 9 червня.

Міла Горецька. Фото: Суспільне Рівне

Долучилася до цього й Міла Горецька. Жінка принесла дитячі речі, взуття і засоби особистої гігієни.

"З початку повномасштабного вторгнення допомагаємо всією сім'єю як тільки можемо. Бо за все, що відбувається у нас в державі, вболіваємо й допомагаємо. Осторонь не можемо бути, коли комусь потрібна допомога", — зізналася рівнянка.

Директор місії "Обітниця миру" Олег Абатуров зазначив, що за чотири дні зібрали й відправили дві десятитонні вантажівки з гуманітарною допомогою. 12 червня з Рівного на Херсонщину відправили ще одну — 22-тонну. Збір триватиме, доки буде потреба.

"Потрібно — їжа, гігієна, білизна жіноча, дитяча, шкарпетки, чоботи. Навіть просили чайники, осушувачі, тому що дуже багато сирості. Залишаються в потребі — питна вода, корм для кішок, для собак корму вже навезли достатньо", — повідомив Олег Абатуров.

Він також наголосив, чого не потрібно приносити:

"Відправляли човни, гумові, але вони не потрібні, тому що їх просто зносить. Без моторів зараз не пускають. Нанесли верхній одяг... через те, що літо — він просто непотрібний.

Фото: Суспільне Рівне

Принести гуманітарну допомогу у Міський палац культури в Рівному можна у будні з 10:00 до 17:00.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook