Екскурсії, змагання, конкурси. У Кривому Розі для дітей запрацювали 76 пришкільних таборів

Пришкільний табір у Кривому Розі. Фото: Криворізька міська рада

З 5 червня на базі криворізьких закладів освіти, які мають укриття, розпочали свою роботу 76 пришкільних дитячих таборів. Про це сказано на сайті Криворізької міської ради.

За повідомленням, прийом дітей відбувається за попередньо наданими заявами батьків. Табори вже відвідують 3 тисячі учнів. Відвідування безоплатне.

Заплановано проведення змістовних, цікавих конкурсів, акцій, вікторин, фестивалів, флешмобів, квестів, а також спортивних заходів.

"У нас організовані загони з 1 по 6 класи. Ми будемо виходити на екскурсії в парк,  проводити туристичні змагання, відвідаємо з хлопцями та дівчатами кінотеатри. Дуже насичена програма для того, щоб малеча відпочила та набралася сил", — розповіла організаторка одного з майданчиків дозвілля для дітей Юлія Федорук.

Робота таборів організована у дві зміни у будні дні: зранку з 9:00 до 12:00, а в другій половині дня з 15:00 до 18:00. Перша половина дня присвячена навчальним, розважальним заняттям у різних гуртках, а друга половина — спортивному напрямку. Робота літніх майданчиків спланована до 12 серпня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро