Водій розкаявся і вибачився: чим завершився інцидент в рівненській маршрутці з матір'ю загиблого бійця

Матір загиблого бійця Людмила Марчук та звільнений водій маршрутки Василь Бондарець/Колаж: Суспільне Рівне

Водій, який зі словами "розвелося вас тут" відмовив у пільговому проїзді матері загиблого військовослужбовця, визнав вину і вибачився. Інцидент, який стався минулої п'ятниці з рівнянкою Людмилою Марчук, 5 червня отримав продовження. Її та водія викликали у міську раду. Після цієї зустрічі його звільнили.

Зі слів матері загиблого військовослужбовця Людмили Марчук, у п'ятницю, 2 червня, на зупинці біля рівненського ліцею №12.Вона зайшла у маршрутку № 38.

"Прямо на передні двері і показала "посвідчення загиблого", на що почула відповідь: «Ні, у мене є, розвелося вас тут». Найбільше обурило те, що він сказав "розвелося вас тут". Я написала у своєму пості, що розводяться колорадські жуки, а не матері героїв. Я не хочу почуватися якоюсь приниженою, применшеною, жалюгідною, щоб на мене казали «он пішла та, в якої син загинув, вона у всіх просить, щоб її взяли у транспорт»", — розповіла Людмила Марчук.

Матір загиблого бійця зробила фото маршрутки, у якій їхала. Фото: Facebook Людмила Марчук

Людмила Марчук. Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

5 червня інцидент, який стався із матір'ю загиблого військовослужбовця, обговорили на зустрічі у міській раді.

Фото: Суспільне Рівне

На неї викликали й водія 38-го маршруту. Начальник управління транспорту і зв'язку Рівного Василь Сливка повідомив:

"У суботу, після цього інциденту, ми розмовляли з перевізником, його, на жаль, немає в місті — від'їхав. У суботу водій був відсторонений від роботи, а чи він його звільнив, чи не звільнив за наказом — я не можу сказати. Але ми будемо однозначно наполягати на тому, щоб його звільнили".

Юристка товариства "УкрПасТранс" Анастасія, де працює водій, зазначила, що з ним провели бесіду, а згодом — звільнили.

"Нам дуже прикро, що сталася така ситуація і ми вживаємо заходів. Водій був звільнений через даний інцидент, тому що наші принципи не дозволяють таке терпіти", — запевнила юристка.

Василь Бондарець. Фото: Суспільне Рівне

Водій маршрутки Василь Бондарець свою вину визнав та попросив вибачення. При цьому зазначив, що в нього це перший такий випадок за 18 років роботи водієм маршрутки. У зверненні до Людмили Марчук під час зустрічі в міській раді він сказав таке:

"Я дуже це розумію, що це дуже важко перенести, бо я свою доньку теж хоронив. Мені дуже прикро. Я міг би стати на коліна і просити вибачення перед вами, будь ласка, мені не важко. Я вам дуже-дуже співчуваю. Хочу щиро вибачитися перед вами, що я не правильно вчинив. Вибачте мені, будь ласка, я вас дуже прошу".

Жінка відповіла, що водія вибачає, водночас хоче, аби у місті подібних інцидентів не було.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook