Фантомні звуки вибухів, панічні атаки і криза в стосунках: кияни стали частіше звертатися до психологів

Фото: pixabay

У травні фахівці Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству зафіксували збільшення кількості звернень та надали 1403 консультації. Про це повідомляє заступниця міського голови Києва Марина Хонда на сторінці у Facebook.

За її словами, найчастіше люди зверталися до психологів щодо фантомних звуків вибухів, панічних атак, страху померти, втратити родину чи знову потрапити під окупацію. Окрім того, багато звернень надійшло через сварки з дітьми та кризи в родинних стосунках.

Через домашнє насильство до Центру звернулися 316 жінок та 58 чоловіків. Ще 107 людей отримали консультації від мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які функціонують у місті.

Збільшилася і кількість людей, які перебували в кімнатах кризового реагування. У травні послугами скористалися 48 людей: 27 жінок, 18 дітей та 3 чоловіків. У притулках перебувало 9 людей, зазначила Хонда.

Звернення до Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству є безплатним та конфіденційним. Для консультації можна скористатися номерами: 15-00 (зі стаціонарного); 044-272-15-00 (із мобільного). Або ж відвідати Центр особисто, він розташований за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 20.