Програмують в Python: у Черкасах школярі отримали дипломи

Суспільне: Черкаси

45 сертифікатів про успішне завершення навчання 9 курсу ITkids отримали школярі міських шкіл. Це учні з 6 по 9 класи, які змогли пройти випробувальне тестування та освоїти весь навчальний курс, розповів Суспільному завідувач кафедри комп’ютерної інженерії черкаського державного бізнес-коледжу Владислав Хотунов.

Протягом 2,5 місяців учні опановували мову програмування "Python", яку можна запускати в різних операційних системах.

"Умова була, щоб програма була однакова, як для 6 класу, так і для 9-го і темпи опанування матеріалу також були однакові. Для того, щоб входити у професію, Python – одна із найзручніших мов, на мій погляд, із вбудованими бібліотеками, з вбудованим інструментарієм, і мова широкого вжитку", – розповів Владислав Хотунов.

Додав: половина слухачів – це ті слухачі, які у 8 сезоні брали участь, проходячи курс HTML CSS. Вони із задоволенням продовжили навчання на Пайтоні. Данило Савенко студент, який став ментором.

"Ми старалися простою мовою донести дітям, як взагалі працює логіка в Python. Більшість старалися, вчилися, ставили питання, більшість дуже сором’язливі, але я їм постійно намагався донести, що головна мета курсу – щоб ви постійно запитували. Це найголовніше у будь-якому курсі, є безліч безоплатних курсів, але від них буде мало сенсу, бо треба спілкування з ментором".

Суспільне: Черкаси

Слухач курсів Олександр Ілляшенко додав: на курсах вчать працювати в команді:

"Ці курси дуже допомогли мені в тому, що й з інформатики тепер буде легше на уроках, і по життю на цих курсах я навчився багато всього нового: багато функцій Python, і навіть командній роботі. Тому що писати велику гру – це дуже важка робота для одного, тут потрібна ціла команда людей і щоб нормально працювати у команді потрібно багато зусиль".

Суспільне: Черкаси

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України