120 зачинених укриттів виявили впродовж вихідних на Закарпатті

Фото: Суспільне Ужгород

120 зачинених укриттів виявили впродовж вихідних на Закарпатті. Про це Суспільному повідомив начальник Управління організації заходів цивільного захисту ДСНС Роман Заяць.

За його словами, перевірки укриттів в області здійснюють з 3 червня. Загалом на Закарпатті є 2830 укриттів. Станом на ранок 5 червня в області виявили 194 об'єкти непридатні для укриттів, 120 із них на момент обстеження були зачинені.

"Тобто не дало змогу оцінити їхній стан, чи вони готові, чи обмежено готові, чи непридатні. Основні причини непридатності це: підтоплення ґрунтовими водами — це така основна проблема, друга проблема вражає, тому що на початку повномасштабного вторгнення укриття були приведені до готовності для укриття населення, а зараз вони захаращені й не готові прийняти населення до укриття. Під час планових обстежень завідувачам укриттями надавали рекомендації, а зараз проводиться лише оперативне обстеження щодо того, чи придатні укриття", — розповів Роман Заяць.

До обстеження укриттів залучили 49 робочих груп. "До складу комісій входять працівники Головного управління ДСНС — 57 осіб, представники органів місцевого самоврядування та представники Нацполіції в області. Робота продовжується в цьому напрямку. Загалом задіяно до обстежень 140 осіб", — додав начальник Управління організації заходів цивільного захисту ДСНС.

За словами Романа Заяця, обстежити всі укриття в області мають до 10 червня.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram