Щоб розвивати ідеї студентів: у черкаському університеті започаткували стартап-школу

Суспільне Черкаси

Власні проєкти представили студенти Черкаського національного університету імена Богдана Хмельницького у межах "студентської стартап-школи". Її започаткували, аби інформувати студентів щодо створення стартапів, розповіла Суспільному завідувачка кафедри економіки Галина Прощаликін.

Проєкти представили студенти різних спеціальностей.

Суспільне Черкаси

Власний бренд крему для рук демонстрували студентки спеціальності "Право". Продукт розробляли під керівництвом викладачів, зазначила студентка Вікторія Донець:

"Він містить екологічні компоненти, наночастинки золота. Ми під керівництвом вчителів-хіміків видобуваємо ці наночастинки і використовуємо їх у кремі. Він виробляє колаген, який зволожує шкіру та дає ефект омолодження", — пояснила вона.

Суспільне Черкаси

Враженнями від використання крему та важливістю такого навчання поділилася очільниця українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій Олена Орлюк:

"Мені дуже він приємний. Що за запахом, що за відчуттям на шкірі. Для мене такі заходи цінні тим, що це можливість на практиці спробувати поєднати ідею, розробку та творчість з перспективами того, що бізнес зацікавиться ними і зможе стати спонсором".

Суспільне Черкаси

Основною умовою участі у школі стартапів було бажання студентів та відвідування занять, розповіла співорганізаторка заходу Галина Прощаликін.

"Ми об’єдналися в межах додаткових занять і вивчаємо схему впровадження стартапів. Практикували командну роботу для того, щоб студенти сформувалися в команди і попрацювали над проєктом", – пояснила вона.

Суспільне Черкаси

Такі конкурси допомагають студентам розвиватися, зауважив член журі Владислав Холодницький:

"Ми даємо поштовх і дітям студентам для якогось розвитку, заохочуємо їх цим, не залишаємо їх самих із їх планами й проєктами. Це дуже добре і для них, і для нас".

Суспільне Черкаси

Перемогу у освітньому конкурсі здобули профорієнтаційний центр для учнів та косметичний бренд "Bogdan", який представив косметику із додаванням частинок золота.

Авторка Наталія Черкашенко

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України