Перевіряють доступність та призначають відповідальних за приміщення: у Дніпрі проінспектували 76 укриттів

Фото: поліція Дніпропетровщини

2 червня у Дніпрі перевірили стан укриттів та можливість безперешкодного доступу до них. Під час рейду оглянули 76 таких приміщень. Про це йдеться на сайті поліції Дніпропетровщини.

За повідомленням, до перевірки долучились правоохоронці, рятувальники та представники органів влади. Перевіряли стан сховищ, можливість доступу до приміщень, а також встановлювали осіб, які  несуть безпосередню відповідальність за функціонування укриттів.

2 червня було перевірено 76 укриттів. Проте перевірки продовжаться, доки не буде встановлений стан усіх сховищ у місті, повідомили у поліції.

"Якщо під час повітряної тривоги ви виявили об’єкт цивільного захисту зачиненим, повідомляйте про це до поліції або  ДСНС за спецномерами 101 або 102", – зазначили на сайті поліції.

Що відомо про роботу укриттів на території Дніпра

Напередодні, 1 червня, міський голова Дніпра Борис Філатов підписав розпорядження про доступ до всіх укриттів, які є в місті. За документом, всі укриття Дніпра відтепер повинні бути відчиненими для жителів цілодобово. Це сталось після трагедії у Києві, де під час атаки загинули люди, які не змогли потрапити в зачинене укриття.

Суд у Дніпрі зобов’язав міську раду оприлюднити перелік бомбосховищ, найпростіших укриттів, протирадіаційних укриттів. Відповідне рішення 1 червня ухвалив Третій апеляційний суд.

На Дніпропетровщині ухвалили рішення створити робочі групи на місцях, які обстежать укриття. Про незадовільний стан укриттів жителі можуть повідомляти на гарячу лінію ОВА — 0 800 505 600.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро