"Вже перед людьми не соромно": як у ДРАЦСі Рівного оновили місце реєстрації шлюбів

Фото: Суспільне Рівне

У ДРАЦСі в Рівному оновили офіс, де приймають заяви та реєструють шлюби. Донедавна перебувати у кабінеті могла лише одна пара наречених, інші — мусили стояти у черзі, розповіла спеціалістка відділу реєстрації актів цивільного стану Оксана Тишкун.

Окрім збільшення площі, змінили колір стін та встановили прозорі двері. "Оскільки кабінет став ширший, то сюди може зайти одночасно три пари. Раніше могла зайти лише одна, бо кабінет був вузенький. Вже перед людьми не соромно, що ми працюємо у якихось жахливих умовах. Все красиво, настрій піднімає не тільки нам, а й нашим відвідувачам. Дуже часто чули, що у нас радянський союз, некрасиво. Воно було так дійсно", — розповіла спеціалістка відділу реєстрації актів цивільного стану Оксана Тишкун.

Працівниця показує своє старе робоче місце. Фото: Суспільне Рівне

Репортаж Суспільного про те, як на оновлення реагують працівники та молодята

Потреба у ремонті з'явилася, зокрема, ще й тому, що кількість охочих одружитися під час повномасштабного вторгнення збільшилася на 13%, каже координаторка західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Оксана Сальчук:

"Минулого року, коли розпочалася повномасштабна війна, Міністерство юстиції прийняло рішення скоротити строки подачі заявок. Станом на сьогодні можна подати заяву і одразу піти одружитися у гарному нашому відремонтованому залі. Тому гостро постало питання, що багато людей треба прийняти і щоб вони були прийняті у гарних належних умовах".

Зі слів Оксани Сальчук, на ремонт опенспейсу з державного бюджету витратили понад 300 тисяч гривень.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook