Картини з автографами відомих людей: як художниця-переселенка в Рівному збирає гроші для ЗСУ

Фото: Суспільне Рівне

Живописні сюжети з автографами відомих українців виставляють на аукціон, а гроші скеровують на потреби ЗСУ. Це ідея художниці-переселенки, яка приїхала до Рівного з Херсона Катерини Колосової. У такий спосіб за пів року вона зібрала понад 70 тисяч гривень.

Художниця Катерина Колосова принесла свою роботу на виступ Сергія Жадана у Рівному.

Скрин з відео Катерини Колосової

У письменника й музиканта вона попросила поставити автограф, пояснивши, що її картина з його підписом піде на благодійний аукціон, а вторговані гроші — на потреби українських бійців.

"Я думаю, цінність автографа дуже велика. По-перше, вони отримують те, що отримати інші просто так не можуть. По-друге, вони цим самим роблять вклад у перемогу. Це незвично, коли малюєш картину для того, щоб взяти автограф і не залишити собі на згадку, а продати для благодійної мети", — пояснила художниця.

Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

Катерина Колосова — з Херсону. Після повномасштабного вторгнення РФ півтора місяця пробула в окупації, а потім переїхала в Рівне.

"Це дуже страшно і тяжко, бо з міста зникає усе, починаючи від продовольства — до ліків. У місто приходять вороги, від яких ти не знаєш, чого очікувати, чи до тебе зайдуть зараз у хату і вб'ють — може бути що завгодно. І ще великий страх того, що ти нічого не можеш зробити, перебуваючи в окупації, у тебе зв'язані руки", — зізналася Катерина Колосова.

Разом з Катериною волонтерить її хлопець Микола Терешкін.

Микола Терешкін. Фото: Суспільне Рівне

"Я її всіляко підтримував купуючи фарби, полотна. А коли почалося повномасштабне вторгнення і ми вже виїхали з окупації в Рівне, то вона намалювала першу картину. Ми почали займатися волонтерською діяльністю і збирати просто кошти. Потім у неї виникла ідея, що можна намалювати картини, продавати їх і з цих грошей займатися волонтерською діяльністю", — сказав він.

Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

Благодійні розіграші художниця організовує на своїй Instagram-сторінці. За понад пів року Катерина Колосова намалювала вісім картин і виручила з їхнього продажу понад 70 тисяч гривень. За них придбали квадрокоптер Mavic 3.

Фото: Суспільне Рівне

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook