"Кожна робота як окремий всесвіт":у Черкасах відзначили переможців конкурсу "ВольнаНова діти"

Суспільне Черкаси

Виставка робіт учасників конкурсу "ВольнаНова діти" та урочисте нагородження переможців відбулися в обласному Художньому музеї. До участі запросили школярів, які навчаються в мистецьких школах міста, та студентів Черкаського художньо-технічного коледжу, розповіла Суспільному директорка Черкаської художньої школи імені Данила Нарбута Анжела Алєксанова.

Протягом двох місяців надійшло близько двохсот робіт, а до експозиції потрапила половина з них, зазначила пані Анжела.

Зі ста робіт обрали 12 переможців у чотирьох вікових групах та одне гран-прі, зазначила членкиня журі Неоніла Недосєко.

"Критеріями оцінювання були як тема самої роботи, так і майстерність виконання. Також враховували вікову категорію", – пояснила вона.

Суспільне Черкаси

Нагороджували переможців під звуки бандури.

Суспільне Черкаси

Гран-прі отримала робота учениці художньої школи імені Данила Нарбута Надія Дмитренко. На полотні дівчина зобразила Тараса Шевченка, використовуючи техніку пастельного живопису. Розповіла, чому саме таку тематику обрала:

"Тарас Шевченко – це символ української культури, літератури. Він зробив великий внесок до української творчості і навіть через сто років Україна пам’ятає свого видатного письменника, поета, який також був художником".

Суспільне Черкаси

Відвідав виставку черкаський художник Володимир Яковець. Для нього кожна представлена робота є окремим всесвітом, пояснив він:

"Роботи цікаві, дуже різні техніки, різний рівень. Серед них є досить-таки професійні".

Суспільне Черкаси

Крім цього конкурсу, художня школа проводить й інші заходи, розповіла директорка Анжела Алєксанова. Це різноманітні виставки, майстер-класи, а також підготовка робіт для благодійних аукціонів, кошти з яких йдуть на потреби ЗСУ.

Авторка Наталія Черкашенко

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України