У Луцьку попрощалися із загиблим бійцем Ігорем Кузьмічем

Прощання із загиблим на війні Ігорем Кузьмічем у Луцьку, 1 червня 2023. Фото: Суспільне Луцьк

1 червня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька попрощалися із загиблим на війні військовослужбовцем Ігорем Кузьмічем, – повідомила кореспондентка Суспільного.

Захисник загинув 28 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Фото полеглого захисника Ігоря Кузьміча. Фото: Суспільне Луцьк

Полеглому бійцеві було 40 років. У війську він спочатку був сержантом, пізніше – головним сержантом роти, – розповів Суспільному побратим загиблого військового Олег.

"Він був хорошим товаришем. Ніхто не думав, що так буде, але це війна. І кожен, хто брав зброю розумів, що може загинути. Ігор підірвався в момент вивозу товаришів на бронетранспортері", – каже військовослужбовець.

Побратим загиблого бійця Олег. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів родича загиблого воїна Ігоря Грабовського, до повномасштабного вторгнення російських військ його племінник здобув освіту психолога, пізніше – працював у сфері торгівлі.

"Пішов на війну разом з братом добровольцем з перших днів, але брат – інвалід, то взяли його. Був тут в теробороні, потім поїхав під Бахмут", – говорить чоловік.

Ігор Грабовський – родич Ігоря Кузьміча. Фото: Суспільне Луцьк

Як згадують близькі і знайомі загиблого воїна, Ігор був хорошою, порядною і компанійською людиною.

"Кум був вірний, відданий, дуже освічений і дуже людяний. Завжди душа компанії. Він залишиться в пам’яті для нас усіх, як один з найкращих", – говорить кума полеглого Діана Слюсар.

Кума полеглого військовослужбовця Діана Слюсар. Фото: Суспільне Луцьк

Після завершення чину похорону домовину з полеглим бійцем пронесли Театральним майданом. Віддати останню шану військовослужбовцю прийшли його побратими, рідні й лучани.

Поховали Ігоря Кузьмича в селі Полонка Луцького району. У воїна лишилася дружина.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.