У Хмельницькому стартував продаж марки, що присвячена дітям Перемоги

Фото: Суспільне Хмельницький

Спецпогашення поштового набору "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього" відбулося сьогодні, першого червня, у Хмельницькому. Про це Суспільному Хмельницький розповіла начальниця відділу поштових послуг Наталія Усатюк. За її словами, благодійну поштову марку випустили до Дня захисту дітей. Вона присвячена дітям, які опинилися в епіцентрі війни. Тираж марки 135 тисяч примірників.

Спецпогашення відбулось біля головного поштамту міста. До поштового набору "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього" входить поштовий блок, художній конверт і листівка, каже Наталія Усатюк. Та розповідає про конкурс, у якому були визначені юні автори поштових марок.

"У квітні 2023 року Укрпошта оголосила художній конкурс "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього". В цьому конкурсі брали участь дуже багато дітей з України, також з нашої Хмельницької області було двоє дітей: дівчинка з Хмельницького Вероніка Іванцова і дівчинка з Хмельницької області село Сітківці Анастасія Мисько", — розповіла Наталія Усатюк.

На фото одна з авторок ескізу марки — десятирічна Вероніка Іванцова. У руках дівчини її оригінальний малюнок, з яким вона брала участь в конкурсі. Фото: Суспільне Хмельницький

На заході була одна з авторок ескізу марки десятирічна Вероніка Іванцова. Дівчинка показала свій оригінальний малюнок, з яким брала участь у конкурсі.

"Мені сподобалась ідея конкурсу. Я дуже захотіла намалювати малюнок і відправити на конкурс свою роботу. Я відчувала, що потраплю на виграш", — розповіла авторка Вероніка.

Над малюнком працювала два дні, каже Вероніка: "Я спеціально вибрала дівчинку, яка тримає в руках голуба, бо голуб — це символ миру. Я хотіла намалювати те, щоб був мир над країною і закінчилась війна".

Містяни стоять в черзі, аби придбати нову поштову марку й поставити штам першого дня. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами Наталії Усатюк, охочих придбати поштову марку з кожним випуском більшає.

"Починаючи відколи Укрпошта у 2022 році розпочала випускати поштові марки військової та не військової тематики філателістів в нас додалось, їх стає з кожним днем все більше і більше", — говорить Наталія Усатюк.

Придбати поштовий набір "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього" можна у відділеннях "Укрпошти". Презентація наступної поштової марки, зі слів Наталії Усатюк, запланована у червні.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.