Одяг на свято і на кожен день. У Кропивницькому влаштували акцію для випускників

У Кропивницькому ліцеї сфери послуг влаштували акцію "Зроби свято випускнику".Фото: Суспільне Кропивницький

Обрати одяг на випускний могли переселенці та випускники кропивницьких дитсадків і шкіл. Акцію влаштували, передусім для дітей, які через війну навчались не в рідних школах, і яких через воєнний стан не буде випускного. Про це Суспільному розповіла Людмила Сніжко – директорка ліцею сфери послуг, де організували акцію.

Обрати собі одяг на випускний або на кожен день могли сьогодні (31 травня) кропивницькі випускники. Акцію для них влаштував ліцей сфери послуг. Одяг розвісили на подвір’ї. Аріадна Гринькова дізналася про акцію з соціальних мереж. Вона переселенка з Мелітополя. У Кропивницькому закінчила 10 клас.

"Сподобалось плаття, але навряд чи воно мені підійде за розміром, буде закоротке. Я знайшла ще одне чорного кольору і дуже його хотіла б взяти".

Переселенка з Мелітополя Аріадна Гринькова вподобала на акції сукню чорного кольору. Фото: Суспільне Кропивницький

На випускний обрала сукню переселенка з Донецької області Олена Кудріч: "У нас випускний був онлайн, говорили з вчителем про всі наші оцінки. Я хотіла б знайти тут нових друзів, щоб веселитись та разом проводити час. Буду поступати в музичний коледж, навчатимусь на вчителя музики на піаніно".

"Я дізналась з інтернету і запропонувала їй прийти на акцію, – говорить мама дівчини Ольга Кудріч. – У доньки немає випускного вечора і захотілось їй зробити свято. Вже вдома з тортиком відсвяткуємо з родиною”.

Переселенка з Донеччини Олена Кудріч. Фото: Суспільне Кропивницький

Речі для випускників передали з громадського простору Кроп:Хаб, де надають допомогу військовим та переселенцям, розповіла співзасновниця простору Катерина Колтунова.

"Коли отримували гуманітарну допомогу, то там було багато святкового одягу. Збереглось чимало речей гарної якості. Коли приходять до нас люди, то зазвичай беруть повсякденний одяг. Сьогодні трішки під святковий настрій з мініконцертом, частуванням, лотереєю у всіх була можливість розслабитись та підібрати собі речі".

"Велика частина учнів не святкуватиме випускний, тому що війна внесла свої корективи, – говорить Людмила Сніжко. – Але нам дуже захотілось, щоб діти-переселенці відчули себе тут як в рідних школах. Тому ми організуємо для них різноманітні майстеркласи та презентації".

Одяг, який залишився, роздадуть тим, кому він потрібен, в інші дні.