Вшанували пам’ять загиблих під час війни дітей. В Івано-Франківську провели тихий перформанс

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Напередодні Дня захисту дітей в Івано-Франківську вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок війни Росії проти України. У катедральному соборі Воскресіння Христового УГКЦ відправили панахиду та провели тихий перформанс, передає кореспондентка Суспільного з місця події.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

До перформансу долучилися вихованці Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації та Містечка милосердя Святого Миколая.

Вихованці Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації та Містечка милосердя Святого Миколая. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Потрібно пам'ятати про цих дітей. Вони пережили набагато більше, ніж усі ми, й вони загинули. Скільки б часу не минуло, навіть якщо війна закінчиться, треба не забувати про загиблих", — каже учасниця перформансу Ніна Бірчак.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Вшанували пам’ять загиблих під час війни дітей. В Івано-Франківську провели тихий перформанс. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Інша учасниця дійства Христина поставила та запалила свічку у пам'ять про померлих на війні дітей.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Я поставила свічку, щоб ця цифра вже припинилася. Скільки невинних страждають на війні. Мені дуже шкода. Це — страшно. Вони — наші герої, які оберігають нас з небес. Вони молитвами нам згори допомагають", — говорить Христина.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На майдані Шептицького учасники перформансу поставили карту України, яку прикрасили 501 квіткою. Стільки дітей загинули унаслідок збройної агресії Росії проти України, розповідає керівниця служби у справах дітей міськради Ірина Рохман.

Учасники тихого перформансу. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Коли ми молилися під час панахиди, кожен тримав свічку, як символ життя. Після молитви ми вийшли перед ротондою, поставили свічки перед квітами у формі сердечка. Ми хочемо, щоб діти посміхалися, були у любові, захищені та нагодовані. А ці діти — вже в обіймах небесного Отця. Вони потребують лише нашої молитви", — каже Ірина Рохман.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!