Авто для військових, на яке збирали гроші у центрі Луцька, відправили на схід

Авто, яке придбали волиняни для 57-ої бригади. Фото: Суспільне Луцьк

Волинські волонтери 31 травня вирушають на передову, – розповів Суспільному лучанин Тарас Кравчук. Каже: везуть автівку бійцям, гроші на яку назбирали завдяки небайдужим людям.

Біля аптеки-музею у Луцьку волонтери завантажили благодійну допомогу для військових.

Серед необхідного – взуття, ліки, їжа, маскувальні сітки та понад 600 енергетичних наборів, які допомагали фасувати учні однієї зі шкіл міста, – розповідає волонтерка Лариса Новосад.

Допомагали завантажити автомобіль усім необхідним учні Луцького ліцею №14. Фото: Суспільне Луцьк

Автівку, яку вантажать допомогою та адресними передачками, передадуть 57-ій бригаді. Гроші на неї збирали біля пам'ятника Тарасу Шевченка у Луцьку впродовж двох тижнів у квітні. Для привернення уваги, до Луцька з передової привезли обстріляне авто 57-ої бригади. Нове авто придбали за 220 тисяч гривень, їх вистачило на купівлю та ремонт, – розповів волонтер Тарас Кравчук.

Волонтер Тарас Кравчук вантажить авто з допомогою для військових. Фото: Суспільне Луцьк

Приїхав за автівкою боєць 57-ої бригади 23-річний Михайло Мілінчук. Військовослужбовець з початку повномасштабної війни добровольцем пішов боронити країну. Каже: в їхній бригаді дуже багато втрачених автівок, а машини — це мобільність, швидкість пересування і врятовані життя.

Волонтер Тарас Кравчук каже, що від початку повномасштабної війни для захисників на передову доправили більше сотні автівок.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.