Виставу "Динозаврики" презентують у Полтаві артисти обласного театру ляльок до Дня захисту дітей

Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві в обласному театрі ляльок 1 червня представлять прем’єру вистави "Динозаврики". Цю п’єсу артисти готувати почали три місяці тому. Про це Суспільному розповіла директорка театру Тетяна Вітряк. Костюми, декорації та ляльки створювали спеціально до прем’єри.

На сцені полтавського театру ляльок артисти у костюмах та з ляльками. До Дня захисту дітей вони готують прем’єру вистави "Динозаврики". Режисер вистави Сергій Смеречук із Харкова.

Вистава "Динозаврики". Фото: Суспільне Полтава

"Хотів донести, що ніколи не можна забувати про надію. Якщо хтось збився зі свого шляху, це не значить, що його втрачено. Це ми показуємо в історії нашого птеродактиля Хцеша, який на перший погляд може здатися таким головним злодієм, антагоністом, але насправді він просто також та ще дитина, як і інші динозаврики, якій не пощастило", — каже режисер вистави "Динозаврики" Сергій Смеречук.

У виставі задіяли п’ятеро акторів. Персонажам дали імена Отож, Авжеж, Далебі.

"Старі –нові слова, які іноді можуть забувати. Але зараз при таких яскравих персонажах, вони (діти- ред.) можуть запам’ятати їх і використовувати в реальному житті", — додав режисер вистави "Динозаврики" Сергій Смеречук.

Виставу "Динозаврики" презентують у Полтаві артисти обласного театру ляльок. Фото: Суспільне Полтава

Готувати нову виставу почали три місяці тому. Костюми, декорації та ляльки створювали спеціально до прем’єри.

"В мене двоє дітей і одна з них, та що старша, дуже любить динозаврів, тому динозаври у мене в хаті повсюди. Тому вони були натхненням. Це було настільки цікаво, це, як гра. Ти настільки захоплюєшся цим, що ти думаєш, а яким буде цей динозаврик, як він буде дивитися на цей світ. Але, звісно, важко, тому що треба було враховувати, як будуть їх актори тримати", — каже художниця-декораторка вистави "Динозаврики" Ася Кравчук.

Прем’єру п’єси «Динозаврики» запланували на 1 червня. Як розповіла директорка обласного театру ляльок Тетяна Вітряк, це вже восьма нова вистава від початку повномасштабної війни.

"Відволікти увагу, зацікавити, тим більше, ми знаємо, що діти абсолютно всі люблять динозаврів. Тому виникла така ідея. Театр підготував не одну прем’єру. І у нас 1 червня буде прем’єра квесту екскурсійного "Скарбниці театру ляльок»", — каже директорка обласного театру ляльок Тетяна Вітряк.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook