"Мотор Січ" з 2014 року працювала із заводом в окупованому Луганську – інформація зі злитого листування Рогозіна

Ексклюзивно
Луганський авіаремонтний завод. Фото з листування Дмитра Рогозіна

Луганський авіаційний ремонтний завод, який до окупації був у державній власності України, з 2014 року продовжував співпрацю із “Мотор Січчю”, якою керував В’ячеслав Богуслаєв.

Про це йдеться у листуванні ексдиректора “Роскосмосу” Дмитра Рогозіна, яке потрапило до журналістів редакції розслідувань Суспільного.

Луганський авіаремонтний завод. Фото з листування Дмитра Рогозіна

Як йдеться у другій частині розслідування Суспільного “Секрети Рогозіна”, 7 лютого 2023 року Дмітрій Рогозін записав в одному з месенджерів аудіо для заступника генпрокурора РФ Дмитра Демешина, просячи допомогти й зупинити перевірки Луганського авіаційного заводу, який за окупації назвали “Авіатех Сєвєр”:

“Він (завод — ред.) ремонтує двигуни для гвинтокрилів, а раніше, в тому числі і літаки він ремонтував. Працював він у тісному зв’язку з “Мотор Січчю”, запорізьким підприємством. Відповідно, коли у 2014 році все відбулося, цей завод почав працювати з такою собі філією “Мотор Січі”, вона розташована у Дубні (місто у Московській області — ред.), називається “Борисфен”. Якась незрозуміла контора, через яку Богуслаєв, що нині арештований українцями, директор “Мотор Січі”, привозив ремонтні комплекти для наших підприємств, для гвинтокрилів, для А-124 “Руслан” і т.д. Були якісь каламутні й незрозумілі схеми”.

Луганський авіаремонтний завод. Фото з листування Дмитра Рогозіна

Рогозін повідомив, що завод має 14 двигунів, готових “для передачі під наші гвинтокрили бойові”, й 15 двигунів — під ремкомплект.

“Слухай, ну, 30 двигунів для нашої армії просто так уже лежать, готові, що можна передати, забрати. Це вже цікава історія, – розповідав Рогозін заступнику генпрокурора РФ. – Значить, директор заводу — дуже толкова людина, яка пройшла від майстра, молодий чоловік. Горить бажанням вписатися у якусь нашу корпорацію, у якусь компанію і так далі… Але цей “Борисфен”, якісь жуліки від Богуслаєва, вони починають ініціювати прокурорські перевірки, хочуть роздушити це підприємство, яке і так все у боргах”.

Рогозін просив Демешина зупинити перевірки заводу, розпочаті луганськими прокурорами.

Через день Рогозін переслав заступнику повідомлення від директора заводу Олексія Опєнкіна, який писав, що у Луганськ приїжджає Петро Кононенко — гендиректор “Борисфена” та засновник авіакомпанії “Волга-Днєпр”. Він, за словами Опєнкіна, хоче передати завод в управління своїй компанії.

“Якщо їм вдасться зняти директора, то заводу більше не буде, а 29 двигунів для гвинтокрилів підуть у невідомому напрямку. Прохання налаштувати прокурорських в ЛНР, щоб не допустили зміни директора”, — написав Рогозін заступнику генпрокурора.

Листування. Скріншот

Хоча, як йдеться у розслідувані Суспільного, ще 29 грудня Рогозін сам домовлявся про зустріч Кононенка з Сергієм Глазьєвим, членом колегії (міністром) з інтеграції й макроекономіки Євразійської економічної комісії.

Листування Глазьєва. Скріншот

У березні редакція розслідувань Суспільного отримала анонімний лист з понад 25 гігабайтами злитого листування ексдиректора “Роскосмосу” Дмитра Рогозіна. Суспільне опублікувало дві частини розслідування “Секрети Рогозіна” на основі отриманих даних: про спроби Рогозіна отримати нову посаду, взяти під політичний контроль окуповані частини України та його безпосередню участь у бойових діях проти України.