"М'ясні штурми Мар'їнки ніхто не скасовував". Армія РФ використовує підрозділи "Шторм" та "Шторм Z" для атак на місто

Мар'їнка. Фото: АР

Армія РФ продовжує зосереджувати війська у напрямку Мар'їнки Донецької області. Для штурмів міста військове керівництво Росії використовує підрозділи "Шторм" та "Шторм Z".

Про це в прямому ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

За його словами, на Мар'їнському напрямку Сили оборони відбили 12 атак армії РФ.

"Саме місто — це гаряча точка, ці 12 атак якраз відбувалися на місто. Продовжуються так звані м'ясні штурми міста, у яких російська армія використовує підрозділи "Шторм" та "Шторм Z". Вони йдуть у бій першими", — зазначив він.

Також, за словами речника, армія РФ нанесла авіаудари по Георгіївці, Вугледару, Пречистівці. З артилерії били по Парасков'ївці, Новомихайлівці, Вугледару, Українці, Пречистівці та Шахтарському.

Як розповів Шершень, за добу відбулося 12 атак армії РФ на Авдіївському напрямку фронту.

"Військові РФ не наступали, але завдали авіаударів біля Авдіївки та Водяного. З артилерії обстріляли Новокалинове, Авдіївку, Первомайське, Карлівку", — повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

Щодо Вугледарського напрямку, Валерій Шершень розповів, що військові РФ локальних наступів не здійснюють, а відбуваються постійні авіаудари.

"На цьому напрямку триває оборонна операція ЗСУ".

Як повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, за добу військові РФ не просунулися на жодному з напрямків, на яких вели наступ. Це Бахмутський, Куп'янський і Мар'їнський напрямки.

"Наші війська контролюють південно-західні околиці Бахмута. На півночі та півдні передмістя Бахмута рух наших військ декілька днів тому призупинено для виконання інших військових задач. Які, власне, виконуються", — зазначила Маляр.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram